Запобігання проявам корупції
1) Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

metodychni_rekomendaciyi.pdf

2) Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів.

metodychni_rekomendaciyi_korporatyvni_prava_1.pdf

Запобігання та протидія корупції

Боротьба з проявами корупції та зловживаннями у земельній сфері – пріоритетний напрям у діяльності Держгеокадастру України. Під особливим контролем керівників земельного відомства – організація та проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції, протиправного зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень, службових підроблень, хабарництва та інших службових зловживань з боку працівників Держгеокадастру, його територіальних органів та державних підприємств, що входять до сфери його управління.

В усіх ланках управлінської вертикалі фахівці ретельно розглядають листи, скарги і заяви громадян про факти порушення законодавства з питань зловживання службовим становищем, перевищення повноважень та надання переваг, незалежного виконання обов’язків, порушень законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про державну службу» посадовими особами органів земельних ресурсів.

В арсеналі боротьби з проявами корупції: призначення службових розслідувань та перевірок стосовно державних службовців у разі невиконання або неналежного виконання ними службових обов’язків, перевищення наданих повноважень, а також у разі недотримання ними вимог законодавства про державну службу, запобігання та протидію корупції та порушення етики поведінки.

Порядок у земельному відомстві – запорука прозорості ринка землі у державі. В боротьбі з корупцією керівництво Держгеокадастру України робить ставку на технічний прогрес та автоматизацію усіх процесів. Такі, ще донедавна ганебні явища в сфері земельних відносин, що дошкуляли людям, як хабарі, черги здирництво, стають надбанням минувшини.